ÇÖZÜMLERİMİZ

Bağlantı Plakaları

“Doğrusal/ Lineer” veya “Kaldırma/Lift” uygulamalarında poliüretan zaman kayışlarını bağlama amaçlı olarak sıklıkla kullanılırlar. Alüminyum, plastik veya demir malzemeden imal edilebilirler. Plakaların işleme hassasiyeti ve boşluk durumu gerek sıkma gücü gerekse sistemin boşluğu açısından önem arz etmektedir.

Orhan Sanayi Kayışları olarak 40 yıllık sanayi kayışları tecrübemizi talaşlı imalat kabiliyetlerimiz ile birleştirerek bağlantı plakaları imal ediyor müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Siz de sisteminiz için en uygun bağlantı plakasını ve gergi sistemini öğrenebilmek için hemen bizimle iletişime geçin.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

4 Farklı Bağlantı Sistemi ile “Hassasiyet-Kuvvet-Haffiflik”

4 farklı bağlantı seçeneğimiz ile bağlantılarınız artık daha kuvvetli, daha pratik ve daha hafif. Özel bağlama sistemleri ile kayışlarınızı hem bağlayın hem de gergiye alın. Özel çift dişli bağlama seçeneği ile bağlama kuvvetini arttırarak esnemelerin ve boşlukların önüne gecin hareket hassasiyetini arttırın. Plastik/alüminyum bağlantı plakaları ile sistem ağırlığını düşürün.

Bütün Malzemeler için Tek Bir Tedarikçi

Makineleriniz için mekanik parçaları bir çok tedarikçiden toplayarak hem zaman kaybeder hem de kalite konusunda farklılıklar yaratırsınız. Orhan Sanayi Kayışları olarak kayışlı sistemlerinizde kullandığınız dişli, kasnak, bağlantı plakaları, kılavuz kanallar gibi bir çok parçayı sizlere tek bir noktadan sunuyoruz.