ÇÖZÜMLERİMİZ

Takoz/Profil/Asker

Takozlu, profilli veya askerli kayışlar pozisyonlama, sıralama gerektiren “Taşıma/Konveyör” uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

2006 senesinde Türkiye’de ilk defa profil kaynağını gerçekleştirdiğimiz o günden günümüze her geçen gün kendimize yeni teknolojiler kattık. 10 yılı aşan tecrübemiz ile benzerlerinden fark edilir derecede ayrılır. Ürünlerimizi tam otomatik makineler ile Avrupa kalitesinde imal ediyoruz.

Üstün Alman Kaynak Teknolojisi

4 farklı kaynak teknolojisinin hepsini bünyemizde bulundurmaktan gurur duyuyoruz. Tam otomatik Alman kaynak makinalarımız ile Avrupa kalitesinde profilli kayışlar elde ediyoruz. Ürünlerimiz böylelikle daha dayanıklı, hassas ve daha estetik oluyor.

100’den Fazla Hazır Standart Profil/Takoz/Asker

Gömülü somunlu, delikli, eğik veya farklı bir çok geometri için standart 100’den fazla profil seçeneğimiz mevcuttur. 6 farklı malzemeden ve 3 standart renk ile istenilen geometri ne olursa olsun kayışınızı en hızlı şekilde üretiriz.

Hızlı, Kaliteli ve Hassas İmalat

Profilli kayış uygulamalarında hassas imalat yöntemlerimiz ile ürünleri hızla imal ederiz. Kalifiye personelimiz ve teknolojik makinelerimiz ile kaliteyi kolaylıkla elde ederiz. Tam otomatik makinelerimiz sayesinde ~0,2 mm pozisyon hassasiyeti ile üretim yapabiliriz.

Özel Uygulamalar

Gömülü Somunlu Profiller

Profillerin içerisine gömülü somunlar ile kayışlarınızın üzerine metal veya plastik parçalar ekleyebilirsiniz. Gömülü somunlar sayesinde kayışınızı değiştirmeden sadece üstüne taktığınız parçaları değiştirerek makine ayarlarınızı değiştirmiş olursunuz.

Profilli Geniş Zaman Kayışları

Geniş konveyör uygulamalarında ve büyük parçaların sıralanması uygulamalarında zaman kayışları üzerine yerleştirilen paletler veya fırfırlar pozisyonlama sorunlarınızın önüne geçer. Herhangi bir modüler bant ile elde edilebilecek hassasiyetin üzerinde hassasiyette çalışır Kayışınız ileri-geri hareketlerde geri kaçırma (backlash) hatası yapmaz.

Profilli Kayış Sistemleri

Birden çok profilli kayış kullanarak aralık ayarlayabilir veya kılavuzlama işlemleri yapabilirsiniz. Profilli kayış sistemlerinin üretiminde yüksek hassasiyet ve temiz çalışma ön plandadır. Yüksek teknoloji makine parkurumuz sayesinde bunu kolaylıkla elde edebiliriz.

Gıda Uyumlu Profiller

Ürününüz belirli durumlarda kayışa temas etmek zorunda kalabilir. Böyle bir durumda gıda güvenliğini riske atmadan işi yerine getirebilmemiz için sertifikalı (FDA, EU vb.) malzemelerden uygunluğu mevcut malzemelerden özel olarak imal edilen profiller kullanırız. Gıda uyumlu malzemelerden üretilen kayışlarımız ile gıda güvenliğinde korkmanıza artık gerek yok.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.