ÇÖZÜMLERİMİZ

Güç Aktarımı / Transmisyon

Güç aktarım uygulamalarında birbirinden farklı 4 ürün grubumuzda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Dişli veya düz kasnaklar için farklı güç aktarım kayışları mevcuttur. Makinanızda pozisyon hassasiyeti, yüksek devir, yüksek güç ve dayanım beklentilerinizin her birini ayrı ayrı karşılayabiliriz. Makinalarınızda kayış kopmaları, kasnaktan çıkma, flanş atma, tozuma, yüksek ses ve cıyaklama, patinaj sorunları ile uğraşıyorsanız sizin için çözüm üreten ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Güç Aktarım Kayışınızı Seçin

Gates Superflex® Poliüretan Zaman Kayışı

T5 – T10 – T20 – AT5 – AT10 – AT20 – HTD5M – HTD8M HTD14M – L – H

~1.500mm – 12.500mm aralıkta çeşitli diş profili ve hatve seçenekleri ile 5 farklı kord ile istenilen diş sayısında üretilebilir. TPU ve özelleştirilebilir yapısı sayesinde yüksek güç gerektiren uygulamalarda tercih edilir. Çift taraflı seçenekleri de mevcuttur.

Gates Poliüretan Zaman Kayışı

T2.5 – T5 – T10 – AT5 – AT10 – L – H

Diş profillerinde sabit diş ölçülerinde çelik telli veya kevlarlı olarak üretilir. Küçük ve hassas güç aktarımları için en uygun çözümdür. ~2100mm boy ölçüsüne kadar imal edilebilirler.

Farklı diş profilleri için standart üretim boylarını öğrenebilmek için bizimle iletişime geçin.

Bander Poliamid Katmanlı Düz Tanjansiyel Kayışlar

Farklı kalınlıklarda poliamid katmanlı yüzeyleri kauçuk, deri, kumaş olarak imal edilirler. Farklı kombinasyonlar ile elde edilen çok çeşitli ürün yelpazesi ile bütün güç sınıflarına çözümler sunar. Vuruntulu veya darbeli çalışmalarda sıklıkla tercih edilir.

Esband

4 farklı kumaş seçeneği ve 20’den fazla kaplama malzemesi seçeneği ile gerçek sonsuz karkas örgü düz kayışlardır. Özelleştirilebilir ve özel örgü karkas yapısı ile en küçük çaplı kasnaklarda bile kolaylıkla çalışır. Yüksek güç ihtiyaçlarında gerçek sonsuz yapısı sayesinde uzaman esneme yapmaz, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.