ÇÖZÜMLERİMİZ

V Kesit

Poliüretan V kayışları “Taşıma/Konveyör” uygulamalarında kolay kullanıma ve kolay montaja imkan tanıması sebebiyle endüstrinin pek çok alanında kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanı ürünlerin çeşitliliğini de arttırmıştır. İstenilen renk, malzeme, nitelik ve geometride dar veya geniş açılı olarak üretilebilir.

Standart Ölçüler : 6, 8, 10, 13, 17, 22mm

ÜRÜNLER

Poliüretan V Kayışları

Gıda Uyumlu-FDA V Kayışları

Delikli V Kayışları

Tırtıllı V Kayışları

Nylon Bez Katmanlı

Sırttan Bağlı Poliüretan V Kayışları

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

Sınırsız Geometri ve Malzeme Seçeneği

Poliüretan kayışlar konusundaki bilgi birikimiz ve uygulama alanlarındaki tecrübemiz sayesinde çok çeşitli V kesitte poliüretan kayışları müşterilerimize sunuyoruz. 3 farklı kord destekleme seçeneğimiz ve 10’dan fazla malzeme seçeneğimiz ile istenilen sertlikte istenilen renkte ve nitelikte poliüretan kayışları kullanabilirsiniz.

Kaliteli Malzeme ile Kusursuz Üretim

Üstün poliüretan malzeme işleme teknolojisi ve Avrupa’nın önde gelen hammadde üreticileri ile kesit profilli ekstrüzyon kayışlar kusursuz bir şekilde üretilir. Malzeme kalitesi ile dayanım, geometrik hassasiyeti ile performans, yüzey dokularındaki tutarlılık ile estetik anlamda benzerlerinden tamamen ayrılır.