ÇÖZÜMLERİMİZ

Kaplamalar

Kaplamalar kayışların üst yüzey karakterlerini değiştirmek ve kayışı daha tutucu, kaydırmaz, silinebilir, temizlenebilir, sıcaklık dayanımı yüksek hale getirmek gibi amaçlar için kullanılır. “Taşıma ve konveyör” uygulamalarında mükemmel çözümler sunarlar.

Farklı nitelik ve özelliklerde 50’den fazla kaplama malzemesi stoklarımızda standart olarak mevcuttur.

Kaplama malzemelerimiz temel olarak kauçuklar, poliüretanlar, termoplastikler, silikon, kumaşlar, süngerler ve derilerdir.

Teknolojik Kaplama Sorunsuz Çalışma

15 yılı aşkın kaplama teknolojisine sahip firmamızda bütün kaplama işlemleri Avrupa standartlarında nitelikli, kalifiye, eğitimli eleman ve tam otomatik makineler ile gerçekleştirilmektedir.

Farklı Kaplama Teknikleri

Kaplamanın cinsine ve özelliğine göre kaplamalar ekli sonsuz ve eksiz sonsuz olabilmektedir. Vulkanize, ekstrüde veya kaynaklı bir çok kaplama teknolojisini bünyemizde uzmanlıkla uygularız. Uygulanabilirlik ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.

50’den Fazla Standart Stok Kaplama Malzemesi

Birbirinden farklı nitelik ve özelliklere sahip 50’den fazla kaplama malzemesi stok ve uygulamaya hazırdır. İsteklerinizi karşılayacak bir kaplama çözümü bulabilmek artık çok daha kolay.

Özel Uygulamalar

Sonsuz Silikon Kaplama

 Ortech marka sonsuz silikon kaplama ile yapışmama ve kolay temizleme gerektiren bütün uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel üretim prosesi sayesinde koku yaymaz ve ürün güvenliğinizi sağlar. Yüksek mukavemetli yapısı sayesinde yırtılmaların önüne geçilir ve kalınlığı rahatlıkla arttırılabilir.

Ekstrüzyon Kaplama

Kaplamalarınızda yüksek kalınlık hassasiyeti veya özel tutucu formlar isteyebilirsiniz. Orhan Sanayi Kayışları olarak Taraxy ve özel ekstrüzyon kaplama malzemelerimiz ile uygulamanıza özel kaplamalı kayışlar üretebiliriz. Gates’in seramik sektörü için özel geliştirdiği Taraxy ile yüksek hassasiyette zımparalama, pah kırma, rodajlama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizde dalgalanma problemlerinin önüne geçersiniz.

Çift Katmanlı Kaplama

Birbirinden farklı kaplama malzemelerini üst üste uygulayarak farklı özellikte ve nitelikte ürünler elde edebilirsiniz. Kumaş, silikon, sünger ve kauçuk kaplamaları uyumlu bir şekilde uygulamak ise tecrübe ister. Konu ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.