ÇÖZÜMLERİMİZ

Saha Montaj Ekipmanları

Orhan Sanayi Kayışları olarak fabrika ortamında üretimin devamlılığının öneminin farkındayız. Bakımda kaybettiğiniz her dakika para ve işçilikten kayıptır. Kayış değişimlerinizi hızlandırarak bakım sürelerinizi kısaltabilmeniz için sizlere termoplastik ürünlerimizde kullanabileceğiniz özel ekipmanları öneriyoruz. Bu ekipmanlar sayesinde siz de makinalarınız üzerinde montaj yapabileceksiniz.

Uygun olan malzeme grupları:

  • Poliüretan Zaman Kayışları
  • Termoplastik Düz Bantlar
  • Düz Bant ve Konveyörler
  • Kesit Profil Kayışlar ( V Kesit, Yuvarlak kesit vb.)

Siz de montaj ve bakım sürelerinizi kısmak ve kara geçmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek size en uygun ekipmanı seçin.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

Daha Kısa Sürede Bakım ve Montaj İmkanı

Ortech marka saha montaj ekipmanları (SMK) sayesinde saatler süren montaj ve bakım faaliyetleriniz artık dakikalar ile ölçülecek. Özellikle çokça demontaj gerektiren bakım faaliyetleriniz için yerinde montaj ekipmanları ile sadece gerekli parçaları sökerek zaman kazanın ve gereksiz işçilikten kurtulun.

Kaliteli ve Teknik Altyapı

15 yılı aşkın sanayi kayışları konfeksiyon tecrübesi ile özelleştirilmiş makine ve ekipmanlarımız en az tecrübeye sahip kişilerin bile kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Bakım atölyenizde saklayabileceğiniz ve sahada güvenle kullanabilmeniz için tasarlanmışlardır. Kaliteli malzemelerden imal edilen aparatlar sayesinde bakım/montaj işini en kısa sürede kolaylıkla halledersiniz.