ÇÖZÜMLERİMİZ

Kolay Montaj Uygulamaları

Zaman kayışlarının bakımlar esnasında değiştirilmesi sıklıkla makinenin tamamen veya kısmen sökülmesine sebep olmaktadır. Özellikle zorlu yerlerde bu işleri yapmak çokça zamana, işgücüne ve dolayısıyla paraya mal olmaktadır.

Orhan Sanayi Kayışları olarak tipik bir kayış değişimini ne kadar karmaşık olursa olsun 10 dakikadan kısa bir süreye indirebilecek özellikli çözümlerimiz var.

Sizin de zorlu bakım ortamlarınız ve uzun bakım süreleriniz var ise hemen uygulama mühendislerimiz ile iletişime geçerek size en uygun çözümü öğrenin.

Uygulamalar

PL (Pin Lock) Ekleme Yöntemi

Kayış değişimi sırasında makinanın sökülmeden işgücü ve zaman kaybının önüne geçebilmek adına uygulanan çok pinli pratik bir ekleme yöntemidir. Kayışın özel kesim iki ucu birbirine geçirilir ve dişlerde özel açılmış vida deliklerinden vidalanarak kayış sabitlenir. Bu sayede çok kısa sürede kayış değişimi sağlanmaktadır.

PPL (Power Pin Lock) Ekleme Yöntemi

Özel patentli bir yöntem olan Power Pin Lock birden fazla pin yerine tek bir pin ile kayışı hızlıca eklemeye imkan tanır. Ekleme süresi 10 dakikadan kısadır. Sök-tak yapılamayan ve sağlamlığı ekli kayışlar kadar olan bu ek sayesinde hiçbir bakım artık zor değil. Kaplamalı kayışlara da uygulanabilir olması sebebiyle kullanım alanı Pin Lock’tan çok daha geniştir.

SPL (Super Pin Lock) Ekleme Yöntemi

Sistemde güç aktarmayı sağlayan kauçuk kayışlarda uygulanan özel pinli ekleme yöntemidir.

Saha Montaj Kiti (SMK)

Saha montaj kiti sayesinde istenilen kayışın sistem üzerinde 30 dk gibi bir sürede montajını gerçekleştirmek mümkündür.

Plaka ile Ekleme

Zaman kayışının kendi diş formundaki alt bağlantı parçası ile üst kısmında yer alan metal bağlantı parçasının birleştirilerek kayışın sonsuz hale getirilme yöntemidir.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.