ÇÖZÜMLERİMİZ

Kariyer ve İş Olanakları

Poliüretan Sanayi Kayışlarında Tecrübeli, Yetkin ve Söz Sahibi

Orhan Sanayi Kayışları Dünya’da hortum, kayış ve teknik kauçuk malzeme üretiminde lider Gates markasının Poliüretan Zaman Kayışları Türkiye Distribütörü ve bölgesinde Yetkili Üreticisi‘dir. Farklı ürün gruplarında Avrupalı ve Amerikalı uzman firmalar ile çözüm ortaklıkları ve iş birlikleri vardır. Firma 2. kuşak yönetimi ile bir aile şirketi, sağlam finansal altyapısı ile anonim şirkettir.  40 yılı aşkın sektör tecrübesi ile konusunda yetkin ve tercrübeli üretim faaliyetleri ile her zaman sektöründe takip edilen bir firma olmuştur.

Yatay Hiyerarşik Yapılanma

Dünya genelinde uzun yıllardır uygulanan ancak ülkemizde uygulamaları sınırlı olan yatay hiyerarşik yapılanma ile yönetiliriz. Kişiler bu yapı içerisinde kendi sorumluluk alanlarında öncelikle kendilerine sonra çalışma arkadaşlarına sonra da yöneticilerine karşı sorumlu olarak çalışırlar. Herkes kendi işinin hem yöneticisi, hem iyileştiricisi hem de uygulayıcısıdır.

Dinamik Çalışma Ortamı

Çalışma ortamı günlük sıradan ve rutin işlerden çok aktif ve hareketlidir. Kişiler standartlaşmış masabaşı veya makina başı işler yerine kendilerini gün içerisinde daha verimli ve işe yarar hissedecekleri, öğrenen bir ortam içerisinde çalışırlar. Çalışma arkadaşlarımızın çalışma ve yaşam enerjileri böylelikle daha yüksektir.

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlarımızı inceleyebilmek için Kariyer.net üzerinden vermiş olduğumuz güncel ilanları inceleyebilirsiniz.