ÇÖZÜMLERİMİZ

Yuvarlak Kesit

Poliüretan yuvarlak kayışlar “Taşıma/Konveyör” uygulamalarında kolay kullanıma ve kolay montaja imkan tanıması sebebiyle endüstrinin pek çok alanda kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanı ürünlerin çeşitliliğini de arttırmıştır. İstenilen renk, malzeme, nitelik ve geometride pürüzlü veya parlak olarak üretilebilir. Poliüretan yuvarlak kayışlar standart olarak 3 mm’den 16mm’ye kadar çeşitli çaplarda olabilir.

Poliüretan Yuvarlak Pürüzlü/Parlak Kayışları

Gıda Uyumlu-FDA Yuvarlak Kayışlar

Delikli Yuvarlak Kayışlar

Nylon Kord Destekli Yuvarlak Kayışlar

Kevlar Kord Destekli Yuvarlak Kayışlar

Çelik Tel Destekli Yuvarlak Kayışlar

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

Sınırsız Geometri ve Malzeme Seçeneği

Poliüretan kayışlar konusundaki bilgi birikimiz ve uygulama alanlarındaki tecrübemiz sayesinde çok çeşitli V kesitte poliüretan kayışları müşterilerimize sunuyoruz. 3 farklı kord destekleme seçeneğimiz ve 10’dan fazla malzeme seçeneğimiz ile istenilen sertlikte istenilen renkte ve nitelikte poliüretan kayışları kullanabilirsiniz.

Kaliteli Malzeme ile Kusursuz Üretim

Üstün poliüretan malzeme işleme teknolojisi ve Avrupa’nın önde gelen hammadde üreticileri ile kesit profilli ekstrüzyon kayışlar kusursuz bir şekilde üretilir. Malzeme kalitesi ile dayanım, geometrik hassasiyeti ile performans, yüzey dokularındaki tutarlılık ile estetik anlamda benzerlerinden tamamen ayrılır.