ÇÖZÜMLERİMİZ

Doğrusal Hareket / Lineer Sistemler

Doğrusal hareket uygulamalarında 2 farklı ürün grubunda sınırsız çözümler sunuyoruz. Farklı diş profili, hatve, renk ve tel seçeneklerimiz ile 100’den fazla çeşit ürünümüz lineer/doğrusal sistemlerde bütün güç ve hız seçeneklerine çözümler sunar. Kompakt veya daha büyük bütün lineer sistemlerinizde yüksek hassasiyette üretilen geometrisi ile düşük boşluklu çalışır, pozisyonlama hatası yapmaz. Özel poliüretan kimyasal yapısı ve patentli kumaş yapısı ile yüksek ses ve cıyaklama sorunlarının önüne geçer.

Doğrusal Hareket Kayışınızı Seçin

Gates Açık Uçlu Poliüretan Zaman Kayışları

Çok çeşitli bir ürün grubudur. Birbirinden farklı diş formu, hatvesi, rengi, niteliği ve kord seçenekleri ile 100’den fazla varyasyon ile üretilirler. Bir çoğu standart ve stoktur. Hassas ve hızlı pozisyonlama için idealdir. Zincirli sistemlere göre daha hafif olmaları, yağlamaya ve bakıma ihtiyaç duymamaları, temiz olmaları ve enerji tasarrufu sağlamaları sebebiyle tercih edilirler.

Gates BFL Serisi Düz Poliüretan Kayışlar

Standart olarak 3 farklı hammadde seçeneği ve 5 farklı kord seçeneği ile 5 farklı kalınlıkta üretilirler. Çok çeşitli bir ürün grubudur. Hızlı hareket ve yüksek güç gerektiren itme çekme şeklinde çalışan sistemler için uygundur. Halatlı sistemlere göre poliüretan desteği ile kasnakları ve rulolarda aşınmanın önüne geçer, ön gergili yapısı ile ani kopmalar olmaz, kapalı yapısı ile korozyona uğramaz.   Tutucu yüzeyi sayesinde kasnakta veya tamburda patinaj yapmaz enerji tasarrufu sağlar.

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.