ÇÖZÜMLERİMİZ

PVC/PU Uçlu Konveyör Bantlar

Bander Band genel maksat “Taşıma/Konveyör” uygulamalarında kullanılmak üzere 100’den fazla çeşit düz konveyör bant ile sınırsız çözümler sunar.

En iyi kalitede PVC, PU veya TPU malzemeler son teknoloji dokuma bez üzerine kaplanır ve Bander Band konveyör olurlar.

40 yıllık imalat ve konfeksiyon tecrübesini bu ürün grubunda da uygular. Kendi tesislerinde bütün konfeksiyon uygulamaları gerçekleştirebilir.

Ürününü Oluştur


Ürün Adı Diş Hatvesi (inç ve metrik) Toplam Kalınlık (mm) Diş Yüksekliği (mm) Max. En (mm) Maksimum Çekme Dayanımı (N/25mm) Maksimum Emniyetli Kayış Gerilimi (N/25 mm) Maksimum Etkin Diş Yükü Özgül Ağırlık (kg/m/mm) Spesifik Modül (N/25 mm) Açık Uçlu Min Dişli Çapı (inç veya metrik) Minimum Dişli Diş Sayısı Minimum Ters Dönüş Çapı (mm)
{{item.urunAdi}} {{item.disHatvesi}} {{item.toplamKalinlik}} {{item.disYuksekligi}} {{item.maxEn}} {{item.maxCekmeDayanimi}} {{item.maxKayisGerilimi}} {{item.maxDisYuku}} {{item.ozgulAgirlik}} {{item.spesifikModul}} {{item.disliCapi}} {{item.minDisSayisi}} {{item.minTersDonus}}

Aramaya uygun sonuç bulunamadı.

Kaliteli – Nitelikli – Yenilikçi Konveyör Çözümleri

BanderBand konveyör bantlar Orhan Sanayi Kayışları’nın bir markasıdır.

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık uluslararası bağlantıları ile Avrupa’nın önde gelen konveyör bant üreticilerine üstün nitelik ve kaliteye sahip ürünler ürettirir. Bu ürünlerin bütün konfeksiyon işlemlerini ise 20 yıllık kayış konfeksiyonu tecrübesi ile kendi atölyelerinde gerçekleştirir. Tek bir marka altında bütün konveyör bant çözümlerini sunar.

Geniş Ürün Çeşitliliği

Taşınacak ürün gıda, koli, kağıt, karton veya cam, mermer, sac olabilir. Bander Band konveyörlerde bütün ürünleriniz için bir çözüm var.

Yepyeni Malzemeler

Gelişen teknoloji ile yepyeni malzemeler kullanmaya başladık. Yeni seri TPU ürünlerimiz ve yepyeni TPO konveyör çözümlerimiz ile artık klasik çözümlerin daha ötesinde özelliklere sahibiz.

Sürdürülebilir Hijyen

Kullanılan ürünlerde sadece gıda temasına uygunluk değil konveyörün hijyeninin sürdürülebilirliliğinin de sağlanması önemlidir. Bander Band TPU serisi ürünlerimizde sunduğumuz Anti-mikrobik özellik ile konveyörünüz mikropların üremesine imkan
tanımaz ve sürdürülebilir hijyen sağlar.